Вітаємо!

Дорогі колеги, учні!

Шановні батьки та друзі нашої школи!

Настає довгоочікуване та радісне свято дитинства – зустріч Нового року. І навіть найсуворіші серця наповнюються очікуванням казки.Відходить у минуле 2021 рік, але з нами залишаються той досвід, досягнення та перемоги, які він приніс.Напередодні цього чудового свята хочеться щиро висловити величезні слова подяки. Адже ми були разом весь минулий рік, яскравий, динамічний, складний, насичений подіями. Багато чого з того, що було задумано, стало реальністю. В основі наших досягнень – цілеспрямованість та працелюбність, відповідальність та високий професіоналізм всього колективу школи, учнів та їхніх батьків.Любі друзі! Нехай наступаючий Новий рік, що стоїть на порозі, принесе вам якомога більше амбітних планів та рішень щодо їх втілення, подарує вам радість та здоров’я, бадьорість та оптимізм, виконання бажань та нові значущі цілі!