Попереду важливий вибір

Цікаву ініціативу започаткували випускники 11-В класу Вінницької ЗШ № 4. Адже вони стоять перед вибором професії. А найкраща профорієнтаційна робота,найкраще розуміння професій – це можливість відвідати роботу своїх батьків.

Діалог з молоддю вели керівник Департаменту освіти Оксана Василівна Яценко, начальник відділу молоді Юлія Вікторівна Мончак та депутатка Вінницької міської ради. Окрім цього учні відвідали Ситуаційний центр і побачили, як працює система безпеки міста. Дякую за проведення зустрічі заступнику міського голови Галині Якубович, керівнику департаменту освіти Оксані Яценко, начальнику відділу молоді Юлії Мончак і співробітникам Ситуаційного центру! Особливо приємно було, що все це відбувалось в День юриста, а отже сьогодні побільшало обізнаних з організацією місцевого самоврядування молодих людей. Ну, і, звісно, кадровий потенціал формуємо зі школи.