Практично-тренувальне заняття

30.09.2021 року в КЗ «Загальносвітння школа І-ІІІ ступенів № 4 ім. Д.І. Менделєєва ВМР » було проведено практично-тренувальне заняття з евакуації учнів під час виникнення пожежі. Під час заняття учасники освітнього процесу продемонстрували свої злагоджені дії. Працівники школи та учні, почувши сигнал «Тривога», діяли швидко, рішуче , без зайвих відволікань залишили заклад освіти під час тренувальної евакуації та практичних відпрацювань на випадок пожежі. Відбулася організована евакуація учасників навчально-виховного процесу з приміщення школи за схемами евакуації. Під час евакуації велика увага приділялась правилам евакуації. Діти покидали школу без паніки, організовано. Всі шляхи евакуації були вільними та відкритими, тому евакуація відбувалася через найближчі виходи.