Безпека руху

Важливість правил дорожнього руху для дітей. На відміну від дорослих, підлітки не достатньо уважні та сконцентровані, щоб завжди бути обачними під час прогулянок. Без нагляду з боку дорослих і належного знання правил дорожнього руху (ПДР) діти можуть наражатися на небезпеку. Коли справа стосується безпеки дітей, батьки не повинні йти на компроміс. Необхідно навчити дітей ПДР.1 вересня у школу завітав капітан патрульної поліції Герасимчук Володимир. Він провів бесіду з учнями 5-х класів з правил дорожнього руху. Учні уважно слухали та мали можливість поспілкуватись і отримати відповідь на питання які їх цікавили. Ми впевнені, що після такої інформативної бесіди діти будуть дотримуватись правил дорожнього руху.