Онлайн-конкурс “Віфлеємська зірка”

Колядки та щедрівки, як невід’ємна частина звичаїв зимового циклу, виконують і дорослі, і діти– від Різдва до Водохреща. У ці дні ми, як ніколи, усвідомлюємо зв’язок  одне з одним, з нашим народом, який має багату історію, народні традиції та культуру.

Серед учнів 3-9 класів з 13.01 по 25.01 оголошується онлайн конкурс  колядок та щедрівок «Віфлеємська зірка».

І. Мета конкурсу – залучення молоді до відродження народних традицій, участі в національно-релігійних святах, забезпечення дозвілля, поширення українського фольклору та етнографії, збереження звичаїв та обрядів.

II. Проведення конкурсу

1. Конкурс проводиться з 13.01.2021р. по 25.01. 2021р.

І. Вимоги до конкурсної програми:

1. У конкурсі беруть участь учні 3-9 класів, батьки та вся родина (по бажанню).

2.  Загальна тривалість виступу не повинна перевищувати  5-6 хв.

3.  Критерії оцінювання: рівень майстерності, автентичний репертуар , оригінальність художніх виступів, використання засобів музичної виразності, автентичний одяг.

4. Відео надіслати  на електронну адресу  laura1974@ukr.net  або tanyazorya60@gmail.com

Якщо обсяг файлу занадто великий і його не можливо надіслати – завантажте його на гугл-диск та надішліть посилання до 31.01 2021р.

ІІІ.  Визначення та нагородження переможців конкурсу

1.  Переможці конкурсу отримають подяки та грамоти у номінаціях:

1. Номінація «Сімейні обряди та звичаї»
  2. Номінація «Родинний колектив»
  3. Номінація «Краще представлення місцевої фольклорної традиції»
  4. Номінація «Найкумедніше відео (дорослі та діти)»
  5. Номінація «Збереження автентичних традицій Поділля»
  6. Номінація «Краща театралізація»
  7. Номінація «Краще постановочне відео»
  8. Номінація «Краще вокально – хорове виконання»
  9. Номінація «Кращий авторський твір»
  10. Номінація «Наймасовіше виконання»