#ЩедрийВівторокДіти2020

За участь у кампанії #ЩедрийВівторокДіти2020 та внесок у розвиток культури благодійності та популяризацію волонтерства серед дітей та молоді України КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва ВМР» нагороджується дипломом амбасадора добра! #ЩедрийВівторокДіти — міжнародна ініціатива в рамках глобального руху #GivingTuesday, направлена на популяризацію благодійності та формування культури добрих справ серед дітей і підлітків.Завдяки вам – вчителі, учні, батьки – за І семестр 2020-2021 н.р. ми долучилися до низки благодійних акцій, тому цей диплом є по праву заслугою кожного із вас! Також необхідно відзначити, що одними із найактивніших учасників усіх акцій є група продовженого дня та їх керівник Кривунець Н.П., а також 3-Б клас на чолі з Мелащенко Н.М.