Школа “Малятко”

Свята Ольга Василівна

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.
Спеціальність: початкове навчання.
Кваліфікація: магістр педагогічної освіти, викладач педагогічних дисциплін, вчитель початкових класів і музики в початкових класах. Кваліфікаційна категорія – вчитель II  категорii.
Звання: вчитель початкових класiв. Стаж роботи: 8 рокiв.
Життєве кредо: “Свобода, повага, дружба, розвиток.”
Вважаю,  що будь-які відносини – і сімейні, і професійні – можуть розвиватися, тільки на їх основі.
Педагогічне кредо: «Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалити».

Перша вчителька в серці назавжди, її погляд, ніжна посмішка, материнська турбота. Доценко Тетяна Іванівна – людина надзвичайного характеру, талановитий педагог, учитель за покликанням. Скільки розгадано з нею загадок, скільки прочитано віршів і казок. Не забудуться ніколи і подорожі дорогами рідного краю.
Стаж роботи: 29 років.
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.
Кваліфікаційна категорія: вища.
Звання: вчитель-методист.

Доля взяла своє – вибір її професії упав на вчителя початкових класів. Причина цього – непереборна любов до дітей, м’який і ніжний характер. Кажуть, що вчитель повинен зігріти дітей материнської ласкою, такою ласкою зігріває своїх учнів Мамчур Лариса Василівна. Тиха, ніби теплий літній вечір. Ніжна, ніби пелюстки червоної троянди. Завжди користується повагою серед колег.
Стаж роботи: 32 роки.
Кваліфікаційна категорія: вища.
Звання: вчитель-методист.
Педагогічне кредо:  «Кожній дитині – світло знань, кожній дитині – світло любові, віру в сили свої без вагань, як запоруку щасливої долі.»

Нідзельська Оксана Володимирівна
У 1991 році розпочала свою педагогічну діяльність учителем початкових класів. В 2000 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет за спеціальністю «Вчитель початкових класів». З 2007 року працює вчителем початкових класів в школі №4.
Настає час, коли перед кожною людиною постає питання: ким вона стане? Яку обере професію?
Її мрія здійснилася – вона стала вчителем. Школа для неї рідний дім, а учні — її діти. Саме вони наповнюють душу енергією, стають джерелом сили і радості. А співпраця з батьками здійснює нові пошуки у педагогічній діяльності, бо саме творчий пошук – це найкращі хвилинки учительського життя.
Стаж роботи: 25 років.
Кваліфікаційна категорія: вища
Звання: старший вчитель.
Педагогічне кредо: “Справжній педагог повинен любити те, чого навчає і любити тих, кого навчає.”
Життєве кредо: “Коли ти робиш щось для інших від душі, не чекаючи подяки, хтось записує це в книгу доль і посилає щастя, про яке ти навіть не мріяв.”