КОМАРНИЦЬКИЙ ТИМОФІЙ ПАВЛОВИЧ

Директор школи з 1944  по 1975 рік.
Заслужений вчитель УРСР, нагороджений медаллю Макаренко, відмінник народної освіти УРСР, кандидат педагогічних наук.

БУРДЕЙНИЙ ПЕТРО АНДРІЙОВИЧ

Завуч школи, учитель географії. Працював  ушколі з 1946 по 1970 роки. Учасник Великої Вітчизняної війни,відмінник народної освіти УРСР, заслужений вчитель УРСР, нагороджений медаллю Макаренко, кандидат педагогічних наук.

ШЕРБО ОЛЬГА ВАСИЛІВНА

Учитель російської мови і літератури. Працювала у школі з 1944 по 1969 рік. Заслужена вчителька УРСР, нагороджена медаллю Макаренко, відмінник народної освіти УРСР, ветеран праці.

САПОЖНІКОВА – КУЗІЧЕВА ЗОЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Учитель початкових класів. Працювала у  школі з 1944 по 1974 рік.

КЛІГЕР МАРІЯ БОРИСІВНА

Учитель математики.
Працювала у  школі з 1945 по 1970 рік. Нагороджена медаллю «За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941—1945г.»

КВАЩУК ІУСТІНА КЛИМЕНТІЇВНА

Працювала в школі з 1945 по 1958р. Заслужений учитель УРСР, відмінник народної освіти УРСР, нагороджена орденом «Знак пошани».

ГРІНЕВИЧ ЛІДІЯ ІВАНІВНА

Заступник  директора з навчально-виховної роботи. Вчитель української мови и літератури. Працювала в школі з 1954 по 1986 рік. Відмінник народної освіти УРСР, ветеран праці.

ДОЦЕНКО – ЛЮТВОРТ НІНА СТЕПАНІВНА

Заступник директора, учитель математики. Працювала в школі з 1956 по 1981 рік. Заслужений учитель УРСР, відмінник народної освіти УРСР, кавалер ордена «Знак пошани».

ПРИБИЛОВСЬКА  АЛЛА  ВІКТОРІВНА

Учитель математики. Працювала в школі з 1956 року.
Відмінник народної освіти УРСР, ветеран праці.

СТУДІТОВА ТАМАРА ГАВРИЛІВНА

Учитель географії. Працювала  в школі з 1959 по 1984 р. Відмінник народної освіти СРСР, ветеран праці.

ПРОХОРЕНКО НІНА МИХАЙЛІВНА

Учитель математики. Працювала в школі з 1961 року. Старший учитель, відмінник народної освіти УРСР, ветеран праці.

ЯНКОВСЬКА  МАРІЯ ПРОКОФІЇВНА

Учитель початкових класів. Відмінник народної освіти УРСР.Учасник партизанського руху на Вінниччині.

БАБІН ІВАН ГАВРИЛОВИЧ

Учитель фізкультури. Працював у школі з 1948 по 1980 р.
Учасник Великої Вітчизняної війни.

ОВЧИННІКОВА ФЕОДОСІЯ КУПРІЯНІВНА

Учитель початкових класів. Працювала у школі з 1953 по 1987 р. Ветеран праці.

НЕМЧЕНКОВА ПОЛІНА МАТВІЇВНА

Учитель початкових класів. Працювала у школі з 1944 року.

ВОЙЦЕХОВИЧ – КОНОТОП ОЛЕНА СТЕПАНІВНА

Учитель російськоїмови і літератури. Працювала у школі з 1946 по 1962 рік. Ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник війни  з Японією, учасник парада Перемоги.

ПЕРЕЛЬМУТЕР АДЕЛЬ ПЕТРІВНА

Учитель початкових класів. Працювала у школі з 1945 по 1974 рік.

КИБРИК РУЗЯ БОРИСІВНА

Учитель початкових класів. Працювала в школі з 1944 року.

КОТЛЯР КЛАРА ЙОСИПІВНА

Учитель початкових класів. Працювала в школі з 1944 по 1969 рік. Нагороджена медаллю ВДНГ СРСР, ветеран праці.

ШЕХТМАН МАРІЯ РОМАНІВНА

Учитель початкових класів .Працювала у школі з 1944 по 1978 рік. Ветеран праці, нагороджена медаллю ВДНГ СРСР.

БЕРНШТЕЙН ОЛЕКСАНДР МОІСЕОЙВИЧ

Учитель математики. Працював у школі з 1946 по 1970 рік. Ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник війни з Японією, учасник параду Перемоги.

ВОРОБЙОВА ОЛЕНА КАСЬЯНІВНА

Учитель історії. Відмінник народної освіти УРСР, заслужена вчителька УРСР, нагороджена медаллю Макаренко, кавалер ордена Трудового Червоного знамені.

ГАЄВИЙ ПАВЛО ТИМОФІОЙВИЧ

Учитель англійскої мови. Працював у школі з 1949 по 1978 р.
Учасник Великої Вітчизняної війни.

СОМІН ЛЕВ ЄФИМОВИЧ

Учитель хімії. Працював у  школі з 1948 по 1971 рік. Ветеран Великої Вітчизняної війни, відмінник народної освіти УРСР.

ГЛАДШТЕЙН СОФІЯ  ЙОСИПІВНА

Учитель англійської мови. Працювала  у  школі з 1957 року.Відмінник народної освіти УРСР.

ГАРБЕР ЛЮБОВ БОРИСІВНА

Учитель російської мови і літератури.
Працювала у школі з 1957 по 1977 р. Нагороджена медаллю ВДНГ СРСР.

ПЛАТОНЕНКО АЛЛА ДАНИЛІВНА

Учитель біології. Працювала  у школі з 1958 по 1981 р. Відмінник народної освіти УРСР.