Повертаємося до школи після карантину

1.Відновіть звичайний розпорядок дня. Діти мають зрозуміти, що важливо і необхідно знову дотримуватись режиму дня, який був іншим під час карантину та літніх канікул. Це допоможе налаштуватись на систематичну роботу, дисциплінує та спонукає до відповідального ставлення до навчання.

2.Будьте терплячими під час адаптації. Перші тижні (а особливо-перші дні) діти переживають велике фізичне та емоційне навантаження: швидко втомлюються та виснажуються. Поясніть,  що скоро це минеться, вони звикнуть та адаптуються.

3. Поясніть нові правила роботи школи, які встановлені з 1 вересня у зв’язку із епідеміологічною ситуацією. (Ознайомитись із правилами можна на сайті закладу або дізнатись від класного керівника).

4.Приділяйте увагу кожній своїй дитині: вислуховуйте, коли вона розповідає про свої почуття та проводьте час разом. Це дуже важливо для дітей молодшого шкільного віку та підлітків, які особливо вразливі і потребують вашої підтримки. Діти потребують заспокійливих слів – підбадьорте їх у відповідь, завершуючи розмову на позитивній ноті.

5.Дозволяйте дитині онлайн-зустрічі з однолітками-особливо підліткам, яким вкрай  необхідне спілкування з друзями.

6.Формуйте позитивний підхід щодо ситуації: рано чи пізно все владнається. Проте, важливо бути реалістом та діяти згідно обставин.

7. Дбайте про себе, щоб мати змогу підтримувати свої дітей! Намагайтесь зберігати спокій та не дозволяйте негативним думкам володіти вашою свідомістю. Ви-взірець для своїх дітей!

Описание: Цього року у Львові – 8159 учнів-першокласників | То є Львів.

Психолог школи: Шведова Т.І