Поради педагогам щодо організації дистанційного навчання

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: ЩО РОБИТИ ВЧИТЕЛЯМ?

1. Дистанційне навчання в закладі організовано засобами середовища Google Classroom, яке дозволяє швидко створювати і узагальнювати завдання, обмінюватися інформацією, виставляти оцінки, спілкуватися учителям і учням.
  2. Онлайн-уроки тривалістю 20-30 хвилин проводяться згідно окремого розкладу, який розміщено на сайті школи на сторінці «Дистанційна підтримка освітнього процесу в умовах карантину 2020-2021н.р.» Всі педагоги працюють чітко за розкладом занять згідно спеціальному розкладу дзвінків. Перерви між уроками – 15 хвилин.
  3. У рамках розкладу вчитель має право самостійно визначити кількість онлайн-уроків, перевірочних робіт.
  4. Практичні роботи з фізики, хімії, інформатики, біології проводяться під час змішаного і звичайного навчання. Учитель вносить корективи в календарний план.
  5. Учителям-предметникам необхідно відмічати відсутніх під час онлайн-уроків. Про пропуски учнів слід ставити до відома класних керівників для доведення інформації до батьків.
  6. Записи в журналах ведуться своєчасно згідно календарним планам.
  7. У разі невиконання або несвоєчасного виконання домашнього завдання в журнал виставляються незадовільні оцінки.
  8. Фізична культура, трудове навчання, музика, образотворче мистецтво, мистецтво, основи здоров’я – онлайн-уроки не проводяться, завдання до кожного уроку виставляється в Google Classroom (фізкультхвилинки, майстер-класи, опорні конспекти).
  9. Домашнє завдання з усіх предметів виставляється в Google Classroom вчасно в дозованій формі (обсяг на 40-50% менший від звичайного).
Бібліовояж "Діти. Мир. Книга" - IFCityEvent