Вітаємо!

Дорогі колеги, учні!

Шановні батьки та друзі нашої школи!

Настає довгоочікуване та радісне свято дитинства – зустріч Нового року. І навіть найсуворіші серця наповнюються очікуванням казки.Відходить у минуле 2021 рік, але з нами залишаються той досвід, досягнення та перемоги, які він приніс.Напередодні цього чудового свята хочеться щиро висловити величезні слова подяки. Адже ми були разом весь минулий рік, яскравий, динамічний, складний, насичений подіями. Багато чого з того, що було задумано, стало реальністю. В основі наших досягнень – цілеспрямованість та працелюбність, відповідальність та високий професіоналізм всього колективу школи, учнів та їхніх батьків.Любі друзі! Нехай наступаючий Новий рік, що стоїть на порозі, принесе вам якомога більше амбітних планів та рішень щодо їх втілення, подарує вам радість та здоров’я, бадьорість та оптимізм, виконання бажань та нові значущі цілі!

Департамент освіти оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І.Менделєєва Вінницької міської ради”.

Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства

Зразок ситуаційного завдання конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

Наказ про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І.Менделєєва Вінницької міської ради”

Склад конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І.Менделєєва Вінницької міської ради”

Терміни подачі документів з 17.12.2021 р. по 16.01.2022 р. включно.

Всесвітній день української хустки

7 грудня у світі в третє відзначають День української хустки. Вона є не тільки елементом вбрання, але і важливим національним оберегом. Це свято почали відмічати з 2019 року, щоб об’єднати жінок в усій країні та вшанувати важливі традиції. Хустка з давніх часів була важливим символом української культурної спадщини. Їх передавали у спадок за жіночою лінією і оберігали, адже це була сімейна реліквія.

Школа «Малятко»

Адміністрація комунального закладу

«Загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів  № 4  ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради»

повідомляє, що у закладі працює  школа «Малятко». Заняття проводяться щоп’ятниці.

РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!

«16 днів проти насильства»

В рамках акції «16 днів проти насильства» психологічна служба школи проводить заняття з елементами тренінгу з учнями молодших класів по попередженню насильства. Діти із захопленням переглядали відеоролики на задану тематику, та активно і зацікавлено обговорювали її. З особливим задоволенням діти виконували вправу «Струм», під час якої потисканням долоні один одному, передавали побажання добра, радості та гарного настрою!

Вшанування пам’яті жерт Голодомору

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі.

Голодомор – це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони людей. Щоб не повторювалися такі події, ми маємо знати та пам’ятати про них.

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в нашій школі було проведено інформаційно-просвітницькі заходи.

Вітаємо!

Учениці 6-Б та 5-Б класу зайняли призові місця на конкурсі декламаторів з польської мови. Дарина Осаульчик – І місце, отримала найбільшу кількість балів зі всіх учасників. Вересюк Злата – ІІІ місце.

Вітаємо дівчат з їхніми перемогами та бажаємо успіху!!!

Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Щороку 14 листопада у світі відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. Цей день є нагадуванням всьому прогресивному людству про те, що поширеність захворювання невпинно зростає. Медична сестра провела лекційне заняття для учнів початкових класів, на тему цукрового діабету.

День толерантності

16 листопада Міжнародний день толерантності. Свято покликане шанувати рівність всіх людей, не залежно від походження, кольору шкіри, етносу, національності, релігійних вподобань, гендерної ідентичності чи світогляду. У цей день як ніколи актуальним є гасло «Усі різні – усі рівні», яке вже давно стало символом толерантності та шанування різноманіття.