Випуск 11 класів

Дві дороги пройшли ви – дитинство і школу
І на кожній долали перешкоди в житті
Але те, що пройшли, – не забудьте ніколи
І назавжди залиште в душі спогади ті!

Вітаємо із закінченням школи наших дорогих випускників! Від чистого серця хочемо побажати вам йти по життю, дотримуючись курсу щастя й удачі, прагнути до своєї заповітної мрії та вірити у себе! Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів!

Шкільний табір 2021

Ось і прийшли довгоочікувані канікули. Вже написані підсумкові роботи, залишились позаду уроки, віддзвенів останній дзвоник; можна з легкістю вдихнути великий і мрійливий ковток літнього повітря. В учнів з’явилося багато вільного часу, який потрібно вірно організувати, щоб було не тільки цікаво, а й корисно.
8 червня у ЗОШ №4 відбулося відкриття пришкільного табору «Мозаїка».

Останній дзвоник

Дорогі учні!
Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас зі святом останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Вітаємо !!!

У 2020-2021 навчальному році Інтернет-порталом рейтингу освітніх закладів України проведено лайт-фотоконкурс загальноосвітніх навчальних закладів України з різних номінацій. Участь у конкурсі взяли більше 100 кращих закладів загальної середньої освіти.

За підсумками конкурсу:
«Кращий кабінет початкових класів ЗСО – 2021» – І місце Ковалюк Г.В., ІІ місце Нідзельська Оксана Василівна, ІІІ місце Мелащенко Наталія Михайлівна;
«Кращий кабінет іноземної мови для початкової школи» – ІІІ місце Авраменко Олена Олександрівна;
«Кращий кабінет географії» – І місце Шубович Світлана Павлівна;
– «Кращий кабінет математики» – І місце Білозор Віта Іванівна.

Завжди вірте у себе, зростайте у  своїх талантах, будьте креативні та втілюйте нові ідеї. Успіхів усім та нових перемог!

Прощавай початкова школо!

Ось так – феєрично та драйвово! – закінчився навчальний рік для учнів 4-В класу. Цього року учні готувалися до останнього дзвоника з особливим хвилюванням, адже вони закінчують початкову школу та переходять на наступний рубіж – навчання у середній школі.
Розумні, талановиті, щирі, яскраві, сміливі та по-дитячому дорослі… сміливо крокуйте вперед!

Вітаємо!!!

За підсумками міського огляду-конкурсу профмайстерності педагогів початкової школи «Особливий урок інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у номінації «Формування кращих рис української ментальності на основі національних та європейських цінностей/дистанційний урок» учитель початкових класів Міхаліна Тетяна Сергіївна зайняла І місце.
Пишаємося Вашими досягненнями та бажаємо нових звершень!

Міжнародний день захисту дітей

1 червня  у Центральному міському парку  імені Миколи Леонтовича  у Вінниці  за підтримки органів влади відбулися  святкові заходи з нагоди Дня захисту дітей,  ініційовані поліцією Вінниччини.

На площі біля фонтану працювали різноманітні локації, на яких маленькі вінничани та їх батьки познайомилися з роботою  різних підрозділів поліції, нацгвардійців, рятувальників, медиків.  Крім цього діти  брали участь у конкурс малюнка та спортивних змаганнях, переможці яких отримали подарунки.  А ще на святі було багато солодощів і позитивних емоцій. Учениця 3-Г класу Шевчук Дарія виграла у лотерейному конкурсі та отримала свої призи.

Міжнародний день захисту дітей

Любі діти! Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.