ЛІТЕРАТУРНИЙ МАРАФОН ДО 150-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

25 лютого 2021 р. серед учнів 3-4 класів відбувся літературний марафон читців поезій Лесі Українки. Приблизно в цей час усі школярі в Україні вивчають життєвий і творчий шлях поетеси. Можна із впевненістю стверджувати, що якби письменниця жила сьогодні – у неї була б значна частина прихильників.

В Здоровому тілі – здоровий дух!

Доки учні середньої та старшої школи перебувають на дистанційному навчанні, пригадаймо, як активно у нас проходили уроки фізкультури.

Усі присутні отримали безліч позитивних емоцій та заряд бадьорого настрою. Спорт – це круто!

“Скарби землі”

“Скарби землі”- тема, яка викликає подив, захоплення та здивування водночас. Саме так і пройшов урок з ЯДС в учнів 3- Г класу. Учні дізналися про походження вулканів, ознайомилися з їх будовою, виявили основні області розповсюдження вулканів, а також найцікавіша частина – власноруч змайстрували вулкан та здійснили виверження лави.

“Серцем до Подвигу доторкнись”

Патріотичний фестиваль імені Героя України Максима Шимка.
З метою національно-патріотичного виховання учнів, популяризації українського мистецтва, розвитку творчо обдарованої молоді міста та формування шанобливого ставлення до України та Подвигу Героїв Небесної Сотні проводиться мистецька акція “Серцем до Подвигу доторкнись”.
#Шимкофест2021

Зустріч з інспектором ювінальної превенції

На базі 7-Д класу відбулася інформаційно-профілактична зустріч з інспектором ювінальної превенції Кривенко С.В. щодо профілактики правопорушень (попередження злочинності, насильства, булінгу, пропаганди здорового способу життя, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх).

Бюджет шкільних проєктів

Департамент освіти Вінницької міської ради оголошує конкурс про “Бюджет шкільних проєктів”.
Тематика проєктів Конкурсу:
– інфраструктурні (забезпечення універсального та розумного дизайну приміщень закладів освіти та пришкільних територій, благоустрій зон відпочинку для дітей та підлітків у мікрорайонах міста);
– культурно-мистецькі (організація заходів культурно-мистецького спрямування);
– оздоровчо-спортивні (організація естафет, марафонів, змагань, інших заходів заходів оздоровчо- спортивного спрямування);
– соціальні (організація заходів, спрямованих на покращення процесу соціалізації та підтримку незахищених верст населення);
– просвітницькі (організація інтелектуальних турнірів, семінарів, форумів, інших заходів науково-просвітницького спрямування).
Участь беруть учні або група учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади.
Конкурс проводиться у два етапи:
– І етап – шкільний;
– ІІ етап – міський.
Термін проведення шкільного етапу конкурсу: 08 лютого – 18 березня 2021 року.

Урок фізкультури

Коли мова заходить про фізкультуру, більшість згадує уроки у школі та складання нормативів. Насправді ж звичайний урок фізкультури спрямований на оздоровлення організму, а не на досягнення та нагороди в спортивних змаганнях. Вчені стверджують, що регулярні заняття спортом не тільки позитивно впливають на загальне самопочуття, а й дають деякі додаткові переваги, про які багато хто навіть і не здогадуються

Майстер-клас

Ознайомлення із різними технологіями виготовлення валентинок, удосконалення вмінь вирізти, клеїти та малювати сьогодні на майстер-класі продемонстрував для учнів – вчитель трудового навчання Кравчук В.В. Якщо ви хочете розвивати уяву, мислення, точність рухів, естетичний смак, почуття любові до ближніх – вам до нас на майстер-клас!