Всеукраїнський урок доброти

Навчальні заклади України 5-6 жовтня долучалися до Всеукраїнського уроку доброти, який мав на меті виховання гуманного ставлення до братів наших менших та був присвячений Всесвітньому дню захисту тварин. Важливо змалечку виховувати у дітей уважне, дбайливе, відповідальне ставлення до тварин. Адже, ставлячись до них з любовю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший.

Знайомство з бібліотекою

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібіліотек група продовженого дня познайомилася з чарівним містечком “Шкільна бібліотека”. Дружба з книгою – це щоденне свято, бо саме вона, наша мудра порадниця, веде нас у дивовижний та незвіданий світ.

Допомога воїнам ООС

8.10.2020 та 9.10.2020 року завершилися заходи, які відбувалися в рамках благодійних акцій “Тепло твого дому” та “Разом ми сила” для допомоги воїнам ООС. Було зібрано і передано коробки із солодощами, чаєм, кавою, консервацією. Впевнені, що ця допомога дуже необхідна нашим військовим, які відстоюють суверенітет та цілісність нашої Батьківщини. Дякуємо всім учителям, учням, батькам, які долучилися до цієї акції.

“Патріотичний марафон”

В рамках патріотичного марафону учні нашої школи були залучені до діяльності різного роду: відеозвернення, флешмоби, челенджі. Всі ці заходи спрямовані на підтримку стратегії про національно-патріотичне виховання. Маючи на меті формування громадянської свідомості та ціннісних орієнтирів, виховання поваги до культурної спадщини та історії України, з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Вибори президента школи 2020

9 жовтня 2020 року в актовому залі відбулися вибори президента школи.
Серед кандидатів було шестеро учениць:
Годлевська Марія, Чеченєва Дарина, Мадей Анастасія, Фікс Софія, Маковей Анастасія, Летодіані Лана.
Кандидати розробили програму своїх планів та дій на посаді президента школи. Тиждень передвиборчої агітації завершився голосуванням учнів 5-10 класів. У голосуванні брали участь 155 учнів. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування президентом школи стала Фікс Софія.
Ми бажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді.

Прийом заяв у школу «Малятко»

У В А Г А !

Прийом  заяв у школу «Малятко»
(підготовка дітей до школи) розпочинається з 6 жовтня 2020 року по 2 листопада 2020 року. Години прийому:
понеділок, середа, четвер – 16.00 – 17.30,
вівторок – 16.00 – 19.00.
Звертатися до заст. директора з навчально-виховної роботи Стебньовської А.В.
Заняття розпочнуться 6 листопада 2020 року о 16.30.
Раді зустрічі з Вами!

Міжнародний День Миру!

21 вересня згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН відзначається міжнародний День Миру.
Творчі роботи учнів нашої школи, покликані привернути увагу до загальносвітової проблеми мирного життя на планеті.

З Днем народження Вінниця!

Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради” вітає Вінницю та вінничан із Днем народження рідного міста! Учні приймали активну участь у відеочеленджі #РіднаВінниця та онлайн-грі для лідерів учнівського самоврядування.