Діяльність омбудсменів ІІ семестр 2021-2022 н.р.

ІІ семестр 2021-2022 н.р.

В новому навчальному році  омбудсмени спрямовували свою роботу на:

– сприяння реалізації Конвенції ООН про права дитини у закладі;

– підвищення поінформованості дітей  про їхні права та обов’язки;

Було проведено  ряд навчально-пізнавальних заходів: уроки-знайомства з Конвенцією ООН про права дитини для учнів початкової школи, з учнями 2-4 класів були проведені заняття  «Знаючи права та обов’язки, я допомагаю собі», «Дитина у світі прав та обов’язків». Під час занять використовувалися відеоролики, презентації.

Систематично проводяться заходи, що поширюють інформацію та популяризують положення Конвенції ООН про права дитини із забезпечення прав людини та з питань правової освіти.

Учні-омбудсмени приймали участь у загальноміському конкурсі на обрання уповноважених з прав дітей (дитячих омбудсменів) у місті Вінниці серед учнів 9-10 класів. Вони також  є учасниками клубу «Бумеранг» на базі Палацу дітей та юнацтва.