Гурткова робота

РОЗКЛАД ГУРТКІВ

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ! | ВИШНЕВА МІСЬКА РАДА

В системі виховної роботи школи певне місце займає діяльність гуртків. Основним завданням творчих колективів школи є участь у традиційних міських конкурсах : «Новорічна феєрія», «Наш пошук і творчість тобі, Україно», конкурс огляд художньої самодіяльності «Перлини року», «Великодні дзвони», «Зустріч птахів», «Зелене гроно», конкурс Т.Г. Шевченко, конкурс агітбригад ЮІР, ДЮП, «Молодь за здоровий спосіб життя» тощо.
   Тому, на базі школи створено гуртки, які працюють за різними напрямками виховання.

    Назва гуртка   Час проведення Місце проведення Керівник гуртка
  1.   Юний захисник України понеділок,
вівторок,
середа,
п’ятниця 
15:40- 16:25
  к.42   Гамезардашвілі М.Н.
  2.   Вокальний ансамбль вівторок,
середа
12:20-13:05
  муз.студія Волковська Л.А.
  3.   Футбол вівторок,
четвер
19:30-20:15
актова зала Маринович Д.В.
  4.   Настільний теніс понеділок
13:50 – 14:35
середа
14:35 – 15:20
  спортивна зала Васюта К.О.
  5.   Веб-дизайн   вівторок
13:50 – 14:35
середа
14:35 – 15:20  
  к.8 Балтремус Т.С.
  6.   ДЮП вівторок
14.45-15.30
актова зала Єгоян Л.О.
  7.    ЮІР   вівторок
16:35 – 17:20
актова зала Єгоян Л.О.
  8.   Театральний понеділок
10:10 – 10:45
11:00 – 11:45
четвер    
10:10 – 10:45
11:00 – 11:45
актова зала Рудишина О.С.
  9. “Розумники”  понеділок
14:00 – 14:45
  к.17 Олійник Г.С.
  10.   Робототехніка   четвер
14.45 – 15:30
15:30 – 16:15
  к.21 Кравчук В.В.
  11.   Робототехніка понеділок
13:50 – 14:35
14:35 – 15:20
  к.21 Снігур П.М.
  12.   Робототехніка середа
14:45 – 15:30
15:30 – 16:15
   к.17 Пилип О.В.
  13. Польська мова понеділок
14:45 – 15:30
середа
13:50 – 14:35
  к.19П Перун І.В.
    14. Спілкуємось англійською понеділок
вівторок
четвер
13:50 – 14:35
середа
13:50 – 14:35
14:45 -15:30
п’ятниця
13:50 – 14:35
  к.25 Бабюк І.Ю.
  15. “Розумники” вівторок
13:50 – 14:35
п’ятниця
12:45 – 13:30
  к.12 Подолян С.О.
  16. Спілкуємось англійською   середа
17:15 – 18:00
18:00 – 18:45
18:45 – 19:30
  к.13 Заболотна А.І.
  17. Тістопластика (СЮТ)   понеділок
14:00 – 14:45
середа
14:00 – 14:45
  к.6 Місюра Ю.Г.
18. Волейбол Понеділок
14:45 – 15:30
15:30 – 16:15
спортивна зала Стафійчук В.С.
19. “ORIGAMI” (СЮН) понеділок
14:00 – 14:45
середа
14:00 – 14:45
кб. 6 Мельник В.А
20.“Розумники” вівторок
13:50-14:35
п’ятниця
12:45-13:30
кб.15Глєбова Т.Б.