Виховна система школи

ВИХОВНА РОБОТА

Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім. Д. І. Менделєєва Вінницької міської ради”

Сучасний зміст виховання в Україні – це науково обґрунтована система загальнокультурних і національних цінностей та відповідна сукупність соціально значущих якостей особистості, що характеризують її ставлення до суспільства і держави, інших людей, природи, мистецтва, самої себе. Виховання здійснюєть для ідентифікації вихованця із загальновизначеними цінностями і якостями. Система цінностей і якостей особистості розвивається і виявляється через її власне ставлення.
Шкільна виховна система – це широке поняття, вона охоплює весь педагогічний процес, інтегруючи навчальні заняття, позаурочне життя дітей (не тільки дозвілля), різноманітну діяльність і спілкування за межами школи, вплив соціального, природного, предметно – естетичного середовища, що невпинно розширює виховний простір.

ПРОВЕДЕННЯ ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ ТА СВЯТ У ЗАКЛАДІ

УКРАЇНСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ