Адміністрація

Важова Ольга Йосипівна

Директор комунального закладу “Вінницький ліцей №4 ім. Д.І. Менделєєва”

Закінчила Донецький національний університет ім. В. Стуса за кваліфікацією: ступінь вищої освіти «Магістр», за спеціальністю «Менеджмент. Управління навчальним закладом у сфері освіти та виробничого навчання», Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського за спеціальністю початкове навчання.

Ольга Йосипівна є учителем вищої кваліфікаційної категорії, має звання «Учитель-методист», є членом предметної експертної групи щодо проведення експертизи та грифування підручників для загальної середньої освіти за наказом Міністерства освіти і науки України від №22.01.2021 № 95; є освітнім експертом у проведенні інституційного аудиту та розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти; є  співавтором проєкту та спікером презентації роботи на XVIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2017» в м. Київ у номінації «Компетентнісний підхід-основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти», (золота медаль); має публікації у фахових Всеукраїнських виданнях; брала участь у ІІ Міжнародній програмі по підвищенню кваліфікації керівників закладів освіти і науки, присвоєння кваліфікації «Міжнародний керівник категорії Б в галузі освіти та науки, згідно класифікації «ЮНЕСКО» та «Міжнародний вчитель/викладач»; пройшла онлайн-курс від SEE LEARNING за співпрацею Emory University. Нагороджена Почесними грамотами Департаменту освіти Вінницької міської ради та Вінницької державної адміністрації.

Вітюк Раїса Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, звання “вчитель-методист”

Стебньовська Алла Вікторівна


Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, звання “вчитель-методист”.

Регеша Тетяна Михайлівна

Заступник директора з виховної роботи, вчитель основ здорв’я, спеціаліст вищої категорії, звання «вчитель-методист»