Сайт СООШ №4 г.Винницы > Новини > «ПЕРЛИНИ РОКУ - 2019»

«ПЕРЛИНИ РОКУ - 2019»

26 марта 2019. Разместил: Administrator

14-15 березня у Вінниці проходив міський фестиваль художньої самодіяльної творчості учнівської молоді «Перлини року - 2019». Шкільні колективи з 35 шкіл міста представили невеликі концертні програми, присвячені 70-річчю з Дня народження славетного українського композитора, співака Володимира Івасюка. Шкільні вокальні, хореографічні, інструментальні, театральні колективи виконували твори українського митця та присвячували йому свої виступи. І наша школа не стала виключенням. За результатами міського фестивалю-конкурсу художньої творчості «Перлини року - 2019» наша школа посіла I місце у всіх номінаціях, а саме: «Народна хореографія», «Театральна постановка, художнє читання», «Концертна програма» та «Вокальний ансамбль молодших класів». Ми вітаємо наших переможців, адже вони дійсно постарались на славу!
Дякуємо усім учасникам, художнім керівникам, вчителям та батькам!
Бажаємо усім творчих злетів та цікавих ідей!