"Жизнь всё время отвлекает наше внимание; и мы даже не успеваем заметить, от чего именно"

Кафка Ф.

Дошкільнятам

Запропонуємо на навчання майбутніх першокласників.

У В А Г А !

Адміністрація закладу «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів  № 4

ім. Д.І. Менделєєва

Вінницької міської ради»

повідомляє, що

4 листопада 2016 року о 16.20

розпочинається робота школи «Малятко»

РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!

У В А Г А !
Прийом дітей у школу «Малятко» (підготовка до школи) розпочинається 20 жовтня 2016 року.
Прийом заяв буде здійснюватись відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 11.08.2016р. № 1855 «Про закріплення території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами»:
  • вул. Архітектора Артинова № 22-83
  • вул. Гоголя № 1-30
  • пров. Комунальний № 1-11
  • вул. В. Отамановського №1-8, 10,12-24
  • вул. Малиновського №1-44
  • вул. Міліційна №4-35
  • вул. Пирогова №2-70
  • 1,2 пров. Пирогова - всі будинки
  • вул. Князів Коріатовичів №1-119
  • вул. Театральна № 23-39, 41-53
  • вул. Л. Толстого №1,3,4,6-8,10,12-19,21,22,23,28-40
  • пл. Гагаріна №4
  • пров. Л. Толстого №2-4,6-12
  • вул. В.Стуса №3-36
  • вул. Владислава Городецького №2-45

Знайомтесь це ми:
М*а*л*я*т*к*о

Перша вчителька в серці назавжди, її погляд, ніжна посмішка, материнська турбота. Доценко Тетяна Іванівна - людина надзвичайного характеру, талановитий педагог учитель за покликанням. Скільки розгадано з нею загадок, скільки прочитано віршів і казок. Не забудуться ніколи і подорожі дорогами рідного краю.

Стаж роботи: 25 роки.
Дата народження: 3.10.1969

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.

Звання: вчитель-методист.

Портфоліо вчителя

Доля взяла своє - вибір її професії упав на вчителя початкових класів. Причина цього - непереборна любов до дітей, м'який і ніжний характер. Кажуть, що вчитель повинен зігріти дітей материнської ласкою, такою ласкою зігріває своїх учнів Мамчур Лариса Василівна. Тиха, ніби теплий літній вечір. Ніжна, ніби пелюстки червоної троянди. Завжди користується повагою серед колег.

Стаж роботи: 30 років.

Звання: вчитель-методист.

Педагогічне кредо:  «Кожній дитині - світло знань, кожній дитині - світло любові, віру в сили свої без вагань, як запоруку щасливої долі.»

Нідзельська Оксана Володимирівна

Народилась 15.08.1972р. в смт. Копайгород Барського району. В 1991 році закінчила Барське педагогічне училище. У цьому ж році розпочала свою педагогічну діяльність учителем початкових класів. В 2000році закінчила Вінницький Державний педагогічний університет за спеціальністю «Вчитель початкових класів». З 2007 року працюю вчителем початкових класів в школі №4.

Настає час, коли перед кожною людиною постає питання: Ким вона стане? Яку обере професію?

Її мрія здійснилася - вона стала вчителем. Школа для неї рідний дім, а учні — її діти. Саме вони наповнюють душу енергією, стають джерелом сили і радості. А співпраця з батьками здійснює нові пошуки у педагогічній діяльності, бо саме творчий пошук - це найкращі хвилинки учительського життя.

Стаж роботи: 25 років.

Звання: старший вчитель.

Педагогічне кредо: "Справжній педагог повинен любити те, чого навчає і любити тих, кого навчає."
Життєве кредо: "Коли ти робиш щось для інших від душі, не чекаючи подяки, хтось записує це в книгу доль і посилає щастя, про яке ти навіть не мріяв."

Свята Ольга Василівна

Дата народження: 4 червня 1983 року
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.
Спеціальність: початкове навчання.
Кваліфікація: магістр педагогічної освіти, викладач педагогічних дисциплін, вчитель початкових класів і музики в початкових класах .
Кваліфікаційна категорія – вчитель II  категорii .

Звання: вчитель початкових класiв.

Стаж роботи:7 рокiв.
Життєве кредо: "Свобода, повага, дружба, розвиток."
Вважаю,  що будь-які відносини – і сімейні, і професійні – можуть
 розвиватися, тільки на їх основі."
Педагогічне кредо: «Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалити».