"Ценить людей надо по тем целям, которые они перед собой ставят."

Альберт Эйнштейн

Дошкільнятам

Запропонуємо на навчання майбутніх першокласників.

У В А Г А !

Адміністрація закладу «Загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів  № 4

ім. Д.І. Менделєєва

Вінницької міської ради»

повідомляє, що

10 листопада 2017 року о 16.20

розпочинає роботу  школа «Малятко»

РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!

У В А Г А !

Прийом  дітей у школу «Малятко»   (підготовка до школи) розпочинається  20 жовтня 2017 року.

Прийом заяв буде здійснюватись відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 11.08.2016 р. № 1855 «Про закріплення території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами»:

вул. Архітектора Артинова № 22-83

вул. Гоголя № 1-30

пров. Комунальний № 1-11

вул. В. Отамановського  №1-8, 10,12-24

вул. Малиновського №1-44

вул. Міліційна №4-35

вул. Пирогова №2-70

1,2 пров. Пирогова - всі будинки

вул. Князів Коріатовичів №1-119

вул. Театральна № 23-39, 41-53

вул. Л. Толстого №1,3,4,6-8,10,12-19,21,22,23,28-40

пл.  Гагаріна №4

пров. Л. Толстого №2-4,6-12

вул. В.Стуса №3-36

вул. Владислава Городецького №2-45

М*а*л*я*т*к*о

Кабишева Ірина Олександрівна майже 46 роки працює вчителем початкових класів. Як весна зустрічає сонечко, так і Ірина Олександрівна зустрічає своїх дітей першого вересня. Вона вміє цінувати роботу дітей, зацікавити і захопити навчальним процесом. Її уроки завжди цікаві та пізнавальні для малюків.

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.

Звання: вчитель-методист

Перша вчителька, як перша любов: ніжна, трепетна, незабутня. А наша ще і щаслива, бо доля звела з прекрасною людиною, талановитим педагогом Наталією Михайлівною Мелащенко. Людина надзвичайної працездатності, фанатично віддана своїй справі, для якої її клас - це цілий світ, і вона його створює найкращим.

Стаж роботи: 37 роки.
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.

Звання: вчитель-методист.

Прийшовши в перший клас, ми дуже хвилювалися за долю своїх дітей, адже до останнього моменту не знали, хто поведе їх по дорозі знань. Щур Тетяна Вікторівна якраз той вчитель, який уміє знайти підхід до кожної дитини. Цікаво і старанно проводяться уроки, на яких дуже часто присутні батьки. Завдяки їй діти хочуть вчитися.

Стаж роботи: 21 років.

Освіта: Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини.

Звання:вчитель методист

Ігнатушко Тетяна Павлівна весь свій час присвячує роботі. З любов'ю і повагою ставиться до своїх маленьких учнів. Завдяки позитивному психологічному та емоційного настрою у взаєминах складається сприятлива атмосфера навчання та формування особистості кожного учня.

Стаж роботи: 31 рік.
Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.

Звання: старший вчитель

Вивчає питання: «Використання ІКТ на уроках в початковій школі».

Творче кредо: "Наша праця - формування людини, і це особлива відповідальність, яку ні з чим не порівняти."

Богач Юлія Геннадіївна

Кваліфікаційна категорія:

Звання: вчитель початкових класів

Житєве кредо: "Ніколи не зупинятися на досягнутому, бо життя - це процес, тому потрібно завжди рухатись вперед" .