Логин: Пароль: Регистрация на сайте!
Забыли пароль?
Меню

Цитата
"От критики нельзя ни спастись, ни оборониться; нужно поступать ей назло, и мало-помалу она с этим свыкнется."

Иоганн Вольфганг Гете

Опитування
Ви:

учень нашої школи
учень іншої школи Вінниці
учень з України
учень з іншої країни
випускник нашої школи
просто перехожий
працівник школи

  Прийом до першого класу 2018 р.  
 

 

alt                            


 

Список дітей, зарахованих на навчання до 1 класу у 2018-2019 н.р.
з російською мовою навчання

Вінокурова
Гулеба
Єгоров
Замковська
Зоря
Казьміришена
Кісельов
Ковальська
Кошова
Кузьмич
Лук'янович
Ляшенко
Марченко
Некротюк
Оксанюк
Петрич 
Печак
Репік
Самойленко
Сафаров
Собканюк
Українець
Філімонова-Златогурська
Чеснокова
Чеснокова
Чистик



Список зарахованих на навчання у 2018-2019 н.р. до 1 класу
Аль-Маліка
Амелічев
Андрушко
Ахрименко
Бабій
Бабій
Байдачний
Балецька
Бакун
Безушко
Бондаренко
Бондарук
Будзиган
Булько
Гавришко
Гладка
Гнатюк
Грачова
Гринчук
Грищук
Грушко
Гулюк
Гуменчук
Дерев'янко
Драгобецька
Дякун
Заєць
Замітайло
Заремба
Ертан
Ігнатенко
Іщук
Капиця
Кирилюк
Кликун
Козак
Колотило
Король
Костишина
Кочерган
Кравченко
Крисак
Кузьмік
Куценко
Лаптєва
Левицький
Лемещак
Лівандовський
Любченко
Мазур
Москальчук
Новосад
Ніцевич
Олійник
Павлик
Паламарчук
Парнікоза
Пивовар
Порицький
Присяжнюк
Притолюк
Притолюк
Пушкар
Радлінський
Ратушний
Рудик
Савельєв
Сагателян
Самодурова
Селезньов
Сидорова
Скороход
Соболєва
Сологуб
Степанюк
Сторожук
Стус
Суслов
Суслова
Татарчук
Тимчик
Ткаченко
Ткачук
Ткачук
Токан
Фінклер
Франишена
Харчук
Харчук
Хоменко
Царук
Шевчук
Шевчук
Штомпка
Юферєва




 

Список зарахованих на навчання у 2018-2019 навчальному році до 1 класу за результатами жеребкування та довідки про не зарахування до закладу освіти на території обслуговування якого проживає дитина.
Бабій
Береза
Бойко
Бухтій
Глушко
Данилюк
Дроненко
Єрхова
Костюшин
Кривонос
Кротний
Кудрик
Литвишков
Лукашенко
Манчуров
Рафалюк
Рубіна
Семчук
Симчук
Хитра
Шадура
Шаповал
Яценко

Список учнів 1-А класу
Вінокурова Анна
Гулеба Давід
Єгоров Спірідон
Замковська Марта
Засульський Єгор
Зоря Іларія
Казьміришена Вероніка
Кісельов Олександр
Ковальська Марія
Кошова Марія
Кузьмич Софія
Лук'янович Нікіта
Ляшенко Степан
Марченко Марина
Некротюк Діана
Ннаджиофор Лео Габрієль
Оксанюк Михайло
Петрич Олександра
Печак Юджін
Репік Олександра
Самойленко Назарій
Сафаров Аріф
Собканюк Артем
Українець Злата
Філімонова-Златошкурська Юлія
Чеснокова Варвара
Чеснокова Катерина
Чистик Давід
  
 
Список учнів 1-Б класу
Бабій Ніка
Безушко Гордій
Береза Павло
Богачук Елеонора
Бойко Софія
Бухтій Назар
Гулюк Артур
Гуменчук Матвій
Давиденко Марина
Ертан Денис
Козак Любомир
Кривонос Мілана
Крисак Світлана
Кротний Дмитро
Кузьмік Анна
Литвишков Ілля
Лівандовський Олександр
Лукашенко Олександр
Мамчуров Владислав
Марфін Тиомфій
Москальчук Крістіна
Парнікоза Ангеліна
Підгурський Дмитро
Притолюк Євангеліна
Притолюк Єлизавета
Радлінський Давид
Сологуб Мілана
Татарчук Зоряна
Тимчик Святослав
Ткачук Анна
Штомпка Максим
  
 
Список учнів 1-В  класу
Балецька Вікторія
Бондаренко Анастасія
Бондарук Анастасія
Булько Софія
Глушко Єлизавета
Гнатюк Назарій
Грищук Ілля
Грушко Софія
Данилюк Денис
Дерев'янко Максим
Ігнатенко Анастасія
Іщук Яна
Кликун Анна
Комнацький Микола
Костишина Ванесса
Кочерган Кирил
Куценко Іван
Лаптєва Дар'я
Лемещак Артем
Мазур Олександра
Похолюк Єлізавета
Пушкар Каріна
Рудик Владислав
Селезньов Святослав
Степанюк Марк
Сторожук Семен
Фінклер Андрій
Харчук Андрій
Харчук Іван
Юферєва Маргарита
 
Список учнів 1-Г класу
Ахрименко Данило
Бабій Олександр
Байдачний Олександр
Гладка Олександра
Грачова Юлія
Гринчук Анастасія
Дроненко Михайло
Дякун Гліб
Єрхова Яна
Заєць Ілля
Капиця Микола
Кирилюк Соломія
Колотило Маргарита
Король Кіра
Новосад Данило
Павлик Марія
Порицький Іван
Ратушний Артем
Рафалюк Анастасія
Сидорова Марія
Симчук Вікторія
Соболєва Дар'я
Суслов Гліб
Суслова Поліна
Ткачук Олександра
Токан Артем
Хитра Софія
Шевчук Катерина
Шпак Єва
Яценко Анастасія
  
 
Список учнів 1-Д класу
Аль-Малікі Меріам
Амелічев Богдан
Андрушко Денис
Бабій Андрій
Бакун Максим
Будзиган Кирил
Гавришко Поліна
Гетьман Катерина
Драгобицька Єлизавета
Замітайло Анна
Костюшин Станіслав
Кравченко Аліка
Кудрик Злата
Любченко Матвій
Майборода Євангеліна
Ніцевич Єлизавета
Олійник Михайло
Пивовар Олександр
Присяжнюк Ярослав
Рзаєва Наргіз
Рубіна Анна
Савчук Аріанна
Самодурова Єва
Семчук Мілана
Скороход Денис
Стус Марія
Ткаченко Антоній
Франишена Ольга
Шадура Аріна
Шаповал Вероніка
  

 

 

Прийом до першого класу 2018 р.