"Всякий слышит лишь то, что понимает."

Плавт

Школа "Малятко"

Матюхова Наталія Анатоліївна

Дата народження: 13 серпня 1969 року

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського

Звання: старший вчитель

Стаж роботи: 21 рік

Життєве кредо: “Щоб не впасти, треба дивитись під ноги,але, щоб не заблукати, потрібно дивитись вперед”

Педагогічне кредо: «Якби дорослі частіше згадували, якими вони були маленькими, а діти більше задумувались, якими вони стануть дорослими, старість не поспішала б до людей, а мудрість не запізнювалася б»

Лебідь Валентина Миколаївна
вчить дітей не тільки писати, читати і рахувати, але і вчитися шукати і знаходити, і вони обов'язково знайдуть не тільки відповіді на всі питання, але і свою єдину життєву дорогу. Вчителька ні на мить не забуває про велику науку людяності і взаємодопомоги. Для неї немає поганих учнів. У кожному свій окремий, прекрасний і неповторний світ. Протягом багатьох років вона керує методичним об'єднанням вчителів початкових класів.

Стаж роботи: 33 років.
Дата народження:
17.10.1965.
Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.

Звання: вчитель-методист.

Вивчає питання: «Використання ІКТ на уроках в початковій школі».

Глєбова Тетяна Борисівна,
вчитель початкових класів вищої категорії, має звання старшого вчителя. В школі працює 25 роки. В даний момент вивчає питання «Інтерактивні технології навчання молодших школярів».
Життєве кредо: «В человеке всё должно быть прекрасно: и лицо, и одежда, и душа, и мысли. Чем выше человек по умственному и нравственному развитию, тем он свободнее, тем большее удовольствие доставляет ему жизнь. Смысл жизни - в борьбе». А.П.Чехов

Звання: методист

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.

Хобі: мандрівки, спорт і танці.

Подолян Світлана Олександрівна
Педагогічнийстаж : 22 років.
Дата народження: 09.11.1968

Звання: старший вчитель

Педагогічне кредо:Життєве кредо: Взяла чашу терпіння, наливаю туди серце повне любові.

Остапчук Інна Михайлівна

Стаж роботи: 14 років.

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.

Перша кваліфікаційна категорія
Вивчає питання: «Інтерактивні технології як засіб розвитку творчого потенціалу молодших школярів»

Кредо: «Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом»