Логин: Пароль: Регистрация на сайте!
Забыли пароль?
Меню

Цитата
"Ценить людей надо по тем целям, которые они перед собой ставят."

Альберт Эйнштейн

Опитування
Ви:

учень нашої школи
учень іншої школи Вінниці
учень з України
учень з іншої країни
випускник нашої школи
просто перехожий
працівник школи

  Досягнення закладу  
 



2012-2013 навчальний рік









2010-2011 н.р.

Призери міських олімпіад

 

Місце

Учень

Предмет

Клас

Учитель

І

Борисевич Владислав

хімія

10-Б

Черній М.В.

І

Прокопчук Ольга

українська

8-Б 

Березовська І.В

І

Тягній Маргарита

біологія

 9-Б

Тісовська Л.М.

 ІІ

Шубович Ілона

географія

біологія

8-Б 

Седельов О.О.

Тісовська Л.М. 

 ІІ

Андрєєв Ігор

фізика

математика 

7-А 

Чижик О.В.

Радер М.Л. 

 ІІ

Мисник Ярослава

українська

7-Б

Березовська І.В.

 ІІ

Шапков Володимир

географія

10-Б

Шиманський В.В.

 ІІ

Єршиков Максим

математика

6-В

Ясевіна Т.Т.

 ІІ

Ковалінський Олександр

математика

7-Б

Радер М.Л.

ІІ

ІІІ

Мойсюк Кирил

російська

англійська

10-А

Жовнір Р.В.

Деркач О.В.

ІІ

ІІІ

ІІ

ІІІ

ІІ

Никитюк Олена

російська

географія

фізика

математика

астрономія

9-В

Муравська С.А.

Шиманський В.В.

Лебідь С.А.

Білозор В.І.

Лебідь С.А.

ІІІ

ІІ

ІІІ

Войтенко Андрій

хімія

фізика

математика

 8-Б

Черній М.В.

Чижик О.В.

Ясевіна Т.Т.

ІІІ

 

 

ІІІ

Тереховська Людмила

математика

хімія

8-В

Ясевіна Т.Т.

Черній М.В.

ІІІ

Ломачевський Андрій

біологія

10-Б

Семенцова І.В.

ІІІ

Озеранська Ірина

українська

9-Г

Джеджула Л.В.

ІІІ

Румянцева Валерія

українська

10-А

Юрченко С.В.

ІІІ

Чумак Андрій

фізика

7-А

Чижик О.В.

ІІІ

Кирилічева Марія

фізика

9-Б

Лебідь С.А.

ІІІ

Буракова Дана

математика

9-А

Крисак О.М.

ІІІ

Головняк Анастасія

право

10-Б

Тюлєнєв Є.М.

 

Призери обласних олімпіад

 

Місце 

Учень 

 Предмет

Клас 

Учитель 

 І

Борисевич Владислав

хімія 

10-Б

Черній М.В. 

 ІІ

Прокопчук Ольга 

 українська

8-Б

 Березовська І.В

 ІІ

 Шапков Володимир

географія

10-Б  

Шиманський В.В. 

  ІІ

Тереховська Людмила 

 математика

хімія

8-В 

Ясевіна Т.Т.

Черній М.В. 

 ІІ

ІІІ

Андреєв Ігор 

фізика

математика   

 7-А

Чижик О.В.

Радер М.Л.   

ІІІ

Войтенко Андрій 

 фізика

  8-Б

Чижик О.В. 

ІІІ

Тягній Маргарита 

біологія 

 9-Б 

 Тісовська Л.М.

ІІІ

Никитюк Олена

астрономія

9-В

Лебідь С.А.

ІІІ

Чумак Андрій

фізика

7-А

Чижик О.В.

ІІІ

Ковалінський Олександр

математика

7-Б

Радер М.Л.


Альтернативні олімпіади

 

alt