"Человек, который говорит то, что думает, - конченный человек; а человек, который думает то, что говорит, - законченный идиот."

Makedonius

«ПЕРЛИНИ РОКУ - 2019» Новини
  автор: Administrator | 26 марта 2019 | Переглядів: 0

14-15 березня у Вінниці проходив міський фестиваль художньої самодіяльної творчості учнівської молоді «Перлини року - 2019». Шкільні колективи з 35 шкіл міста представили невеликі концертні програми, присвячені 70-річчю з Дня народження славетного українського композитора, співака Володимира Івасюка. Шкільні вокальні, хореографічні, інструментальні, театральні колективи виконували твори українського митця та присвячували йому свої виступи. І наша школа не стала виключенням. За результатами міського фестивалю-конкурсу художньої творчості «Перлини року - 2019» наша школа посіла I місце у всіх номінаціях, а саме: «Народна хореографія», «Театральна постановка, художнє читання», «Концертна програма» та «Вокальний ансамбль молодших класів». Ми вітаємо наших переможців, адже вони дійсно постарались на славу!
Дякуємо усім учасникам, художнім керівникам, вчителям та батькам!
Бажаємо усім творчих злетів та цікавих ідей!

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 0)
Комментарі (0)  Друк