"Единственный урок, который можно извлечь из истории, состоит в том, что люди не извлекают из истории никаких уроков."

Бернард Шоу

1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Новини
  автор: andrew | 5 сентября 2018 | Переглядів: 0

1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято!

Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне  дитяче серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка!

Цьогорічне свято 1 вересня пішло супроти багатьох традицій. Замість радянських лінійок у школах, які тривали близько 40 хв, та нудних розмов, на заміну прийшли 15 хвилинні лінійки, веселощі та танці. Сьогодні на нашому святі старшокласники підготували сюрприз. Це був запальний танець, до якого були залучені усі першокласники. Цей танець переріс у флешмоб, де старшокласники та першачки побудували сонечко та випустили у небо жовто-блакитні кульки. Маємо надію, що це 1 вересня запам’ятається усім надовго!

1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято!

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 0)
Комментарі (0)  Друк