"Лучший способ предсказать будущее - создать его. "

Випуск 2018! Новини
  автор: andrew | 5 июля 2018 | Переглядів: 0

23 червня 2018 року у нашій школі відбулося свято, присвячене випуску 11-их класів.

Бурхливими оплесками вітали присутні появу випускників та їх класних керівників!

Найкращі вітання учням та батькам лунали від директора Загороднього Сергія Петрович, заступників директора Чернія Миколи Васильовича, Регеші Тетяни Михайлівни, Стебньовської Алли Вікторівни, класних керівників  та батьків.

Одинадцятикласники отримали атестати про повну загальну освіту, золоті медалі, грамоти за особливі досягнення з різних предметів, та художню самодіяльність. Випускники  свою вдячність школі, вчителям та особливо класним керівникам,  висловили за допомогою своєї театральної  майстерності.

Отож, надіємось, що ваш випуск, дорогі випускники, запам′ятається вам надовго!

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 0)
Комментарі (0)  Друк