"Книга которая не стоит того, чтобы читать ее дважды, не стоит и того, чтобы читать ее один раз."

К. Вебер

Останній дзвоник! Новини
  автор: andrew | 25 мая 2018 | Переглядів: 93

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно ви боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у Вас все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви. От і для наших школярів 25.05 пролунав цей довгоочікуваний двінок. Тому ми вітаємо наших учнів, і бажаємо їм легкої долі!

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 1)
Комментарі (0)  Друк