"Есть две бесконечности - Вселенная и Глупость. Впрочем, я не уверен насчет Вселенной."

Альберт Эйнштейн

Свято букваря! Новини
  автор: andrew | 7 мая 2018 | Переглядів: 37

Свято букваря став  радісним  днем  у житті наших першокласників і разом з тим, трішки сумними, адже вони прощалися з найулюбленішою книжкою - Букварем.

В  святковій залі   панувала доброзичлива, тепла атмосфера. Діти з задоволенням розповідали вірші, разом співали пісні.

Під час свята усі потрапили до королівства «Букваря»,  мали нагоду  продемонструвати свої знання   абетки, вміння відгадувати загадки.

На свято завітали нові підручники, які будуть продовжувати навчати учнів вже в 2 класі.

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 1)
Комментарі (0)  Друк