"Жизнь всё время отвлекает наше внимание; и мы даже не успеваем заметить, от чего именно"

Кафка Ф.

Гірчить Чорнобиль крізь роки… Новини
  автор: andrew | 3 мая 2018 | Переглядів: 158

В нашій школі відбувся захід з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи. В заході взяли участь глядачі, учні 5 класів, та запрошені гості, ліквідатори, які розповідали нашим учням про цю страшну подію. Всі ми знаємо як відбулася ця трагедія, але почути про це з перших уст – це зовсім інше… На очі накочуються сльози… Тому наші маленькі глядачі з цікавістю прислухалися до кожного слова.

«Б'ють тривожним набатом дзвони Чорнобиля... Вони нагадують: Пам'ятайте! Хай не повториться! Хай земля зацвітає навесні пишним буйством кольорів, хай повертаються з чужини журавлі та лелеки, несучи на крилах радість зустрічі з рідною землею. Хай кожен новий день сповнює наші серця миром, спокоєм.

Пам’ятаймо!»

Гірчить Чорнобиль крізь роки…

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 1)
Комментарі (0)  Друк