"Одно меня волнует в этом мире: кто сумасшедший - я или другие?"

Альберт Эйнштейн

Як наші малюки в театр ходили! Новини
  автор: andrew | 16 апреля 2018 | Переглядів: 205

Як наші малюки в театр ходили!

Повний несподіванок і сюрпризів чарівний світ. Дивовижна Країна Чудес, світ захоплюючих пригод, неймовірних перетворень, запальні танці, музична феєрія, вибух емоцій – і все це у казці «Аліса в Країні чудес». Наші маленькі глядачі самі змогли стати частиною цього чарівного дійства.
          Улюбленим героєм всієї малечі став безсумнівно неймовірний рожево-волохатий Чеширський Кіт. Веселощів додавав запальний Капелюшник. Червова Королева вразила манерами та нестримним бажанням відтяти всім голови. Розумна та розважлива Аліса допомогла дітям зрозуміти як цікаво читати книжки і вигадувати. Увесь цей барвистий оберемок карт та казкових героїв, вир сенсів та містифікацій завершився яскраво та повчально. Нашим маленьким учням 1-4 класів нагадали про те, як цікаво мріяти і подорожувати уявними світами і завжди вірити в дива.

Як наші малюки в театр ходили!

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 1)
Комментарі (0)  Друк