"В мире две бесконечности: вселенная и человеческая глупость."

Альберт Эйнштейн

Оголошення Новини
  автор: Administrator | 17 октября 2019 | Переглядів: 0

У В А Г А !

Адміністрація комунального закладу «Загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів № 4
ім. Д.І. Менделєєва
Вінницької міської ради»
повідомляє, що
8 листопада 2019 року о 16.30
розпочинає роботу школа «Малятко».
Прийом заяв з 15 жовтня 2019 року,

РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!

ВИТЯГ З  Р І Ш Е Н Н Я

КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ОСВІТИ
ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

_____________________________________________________________________________________________________

04.09.2019                                                           Протокол № 1/1

КООРДИНАЦІЙНА РАДА УХВАЛЮЄ:

5.     Зобов'язати керівників закладів загальної середньої освіти Вінницької міської об'єднаної територіальної громади:

5.1.  працювати над  формуванням оптимальної мережі всіх паралелей класів закладу та визначити оптимальною наповнюваність класів закладів загальної середньої освіти міста:

-      для мережі 1-х та 5-х класів - не менше 29 учнів;

-      для класів з російською мовою навчання (з навчанням мовою відповідного корінного народу або національної меншини) - не менше 20 учнів;

посилити персональну відповідальність та забезпечити дієвий контроль за  комплектуванням мережі  класів на 2020/2021 н.р. по кожній паралелі;

5.3  забезпечити неухильне виконання вимог та рішень Координаційної ради, виконавчого комітету  стосовно заходів по економному та раціональному використанню бюджетних коштів та формуванню оптимальної мережі.

11.  Контроль за виконанням  даного рішення покласти на директора Департаменту освіти О. Яценко.

Голова Координаційної ради

з питань розвитку освіти,

заступник міського голови                                                     Г. Якубович

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 0)
Комментарі (0)  Друк