"Лучше... ничем не заниматься, чем заниматься ничем."

Тацит

Круглий стіл для вчителів музичного мистецтва Новини
  автор: andrew | 12 ноября 2018 | Переглядів: 0

09.11.2018 року відбувся Круглий стіл для вчителів музичного мистецтва міста Вінниці.

Тема: «Форми та методи проведення  практичних занять на уроках музичного мистецтва в світі вимог Нової Української Школи”

Мета: Розкрити шляхи оволодіння компетентностями учнів 1-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів на уроках музичного мистецтва.

Учасники:  вчителі музичного мистецтва міста.

Засідання круглого столу пройшло на високому фаховому рівні. Участь взяли 22 вчителя з різних закладів м. Вінниці.

Ідея проведення круглого столу «Форми та методи проведення  практичних занять на уроках музичного мистецтва в світі вимог Нової Української Школи” сприяла підвищенню фахового рівня вчителів музичного мистецтва.

Педагоги показали високу майстерність, методичні прийоми,творчі модулі, та технології педагогіки. Доповідачі демонстрували свої знання та уміння і ділилися своїм досвідом, створивши умови для включення всіх присутніх в активну діяльність.

Круглий стіл для вчителів музичного мистецтва

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 0)
Комментарі (0)  Друк