"Плох тот ученик, который не превзошел учителя."

Леонардо да Винчи

Вибори президента школи Новини
  автор: andrew | 8 октября 2018 | Переглядів: 0

05.10.18 в нашій школі відбулися вибори президента на 2018-2019 роки.

Участь у виборах взяли  175 учнів середньої та старшої школи. Під час голосування була відтворена обстановка як на справжніх виборах президента – учні позначали свого кандидата в бюлетенях та кидали їх в спеціальні урни.

У виборах приймали участь 5 кандидатів : Буткалюк Тетяна (9Г), Печихвіст Тамара (9Д), Коваль Сергій (9Б), Кравченко Наталія (10В), Хмільова Анастасія (10В).

Учні дуже відповідально поставилися до виборів і продемонстрували наскільки ми дружній колектив, але сам вибір був дуже складним, адже всі кандидати були гідні посади Президента школи.

Бюлетені були успішно підраховано, декілька разів перераховувались, щоб все було точно.

Та переможцем цієї запеклої боротьби  стала Буткалюк Тетяна.

Список кандидатів та кількість голосів:

Буткалюк Тетяна  (9 Г) – 94 голоси;

Печихвіст Тамара (9 Д) – 34 голоси;

Хмільова Анастасія (10 В) – 20 голосів.

Кравченко Наталія (10 В) – 15 голосів;

Коваль Сергій (9 Б) – 12 госів;

А поки що лідер цих перегонів готує свої команди, які будуть допомагати керувати школою, адже як відомо – самоврядування третя гілка влади в школі, звісно ж тільки після завуча та директора.

Ми щиро вітаємо Тетяну з перемогою, та бажаємо їй сил та наснаги у цьому нелегкому труді!

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 0)
Комментарі (0)  Друк