Логин: Пароль: Регистрация на сайте!
Забыли пароль?
Меню

Цитата
"Приобретение любого познания всегда полезно для ума, ибо он сможет отвергнуть бесполезное и сохранить хорошее. Ведь ни одну вещь нельзя ни любить, ни ненавидеть, если сначала ее не познать."

Леонардо да Винчи

Опитування
Ви:

учень нашої школи
учень іншої школи Вінниці
учень з України
учень з іншої країни
випускник нашої школи
просто перехожий
працівник школи

  Гірчить Чорнобиль крізь роки… Новини  
  автор: andrew | 3 мая 2018 | Переглядів: 158  
 

В нашій школі відбувся захід з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи. В заході взяли участь глядачі, учні 5 класів, та запрошені гості, ліквідатори, які розповідали нашим учням про цю страшну подію. Всі ми знаємо як відбулася ця трагедія, але почути про це з перших уст – це зовсім інше… На очі накочуються сльози… Тому наші маленькі глядачі з цікавістю прислухалися до кожного слова.

«Б'ють тривожним набатом дзвони Чорнобиля... Вони нагадують: Пам'ятайте! Хай не повториться! Хай земля зацвітає навесні пишним буйством кольорів, хай повертаються з чужини журавлі та лелеки, несучи на крилах радість зустрічі з рідною землею. Хай кожен новий день сповнює наші серця миром, спокоєм.

Пам’ятаймо!»

 

 

Гірчить Чорнобиль крізь роки…

 

 

 
 
 
 
 
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
 
 
 (голосов: 1)
Комментарі (0)  Друк  
  Добавление комментария