"Лучший способ предсказать будущее - создать его. "

Волонтерська допомога Новини
  автор: Administrator | 2 февраля 2018 | Переглядів: 216

31 січня 2018 року учні підшефного навчального закладу ЗОШ І-ІІІ ступенів Вінницької міської ради  №4 завітали до військової частини з подарунками - за їх сприяння волонтери надали допомогу військовослужбовцям військової частини 3008 НГУ.

В свою чергу, на знак подяки військовослужбовці провели для учнів екскурсію територією військової частини. Відвідали гості кімнату історії частини, де дізнались про бойовий шлях вінницького полку, ознайомились з специфікою та завданнями, які покладені на частину та про безпосередню участь військовослужбовців частини в антитерористичній операції на Сході України.  Гвардійці продемонстрували відвідувачам  зброю та техніку, яка є у них на озброєнні. Юнаки мали змогу самі навчитися розбирати та збирати стрілецьку зброю.

Майбутні призовники побували в казармі, ознайомились з особливостями побуту строковиків. На завершення зустрічі військовослужбовці пригостили гостей смачним обідом. Юнаки були задоволені днем, проведеним в частині.  Деякі з них вирішили пов'язати своє життя з військовою справою.

Автор: лейтенант Надворний Дмитро

Волонтерська допомога

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 11)
Комментарі (0)  Друк