"Мир прекрасен. Это-то и грустно."

Альберт Эйнштейн

Учень 10-А класу Кислощук Іван виграв путівку до Туреччини Новини
  автор: svetulja | 15 мая 2017 | Переглядів: 347

Завершився міський конкурс «Вінниця - Туреччина. Молодіжний погляд».

Мета конкурсу, який проводився Вінницькою міською радою спільно з аеропортом турецького міста Даламан, - налагодження співпраці та дружніх зв’язків із Туреччиною, а саме із містами Даламана, Фетхіє та Мармарису. Як повідомляє прес-служба мерії, у конкурсі брали участь учні 10-х класів шкіл міста, які є громадськими лідерами у житті школи та міста. Кожну школу представляв один учень.

Під час першого етапу школярі підготувати портфоліо-презентацію, у якому висвітлили свої досягнення, знання іноземних мов, захоплення тощо. Також учасники написали есе на тему «Вінниця - місто, яке вражає». За підсумками першого туру до другого потрапив 21 учасник. 12-го травня конкурсанти виступали перед журі з презентаціями на тему «Чому я хочу відвідати міста Туреччини Даламан, Мармарис, Фетхіє?».

«Всі учасники чудово підготувались, відчувається, що попрацювали і з книжками, і з Інтернетом. Також – висловили свої думки щодо того, як вони бачать подорож, яку користь вона принесе. Дякую за участь, ваші роботи були творчими, цікавими та креативними», – зазначила Галина Якубович.

Вислухавши всіх учасників, журі визначило 15 переможців, серед яких і учень нашої школи Іван Кислощук. Їх нагородили грамотами департаменту освіти Вінницької міської ради та поїздками до Туреччини. Тож у червні цього року вінницькі школярі зможуть поїхати на відпочинок біля моря.

alt

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 0)
Комментарі (0)  Друк