"Приобретение любого познания всегда полезно для ума, ибо он сможет отвергнуть бесполезное и сохранить хорошее. Ведь ни одну вещь нельзя ни любить, ни ненавидеть, если сначала ее не познать."

Леонардо да Винчи

Про проїзд учнів школи у міському транспорті Новини
  автор: Administrator | 26 апреля 2017 | Переглядів: 519

Про проїзд учнів школи у міському транспорті

Відповідно до рішення Вінницької міської ради від 26.12.2014 №1944 «Про затвердження Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики у м. Вінниця на 2015-2020 роки»» встановлено пільги на проїзд учням загальноосвітніх шкіл у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху, шляхом видачі пільгових проїзних квитків (для учнів до 70 відсотків вартості).

Окрім цього вартість проїзду в маршрутних таксі на навчання до школи та в зворотньому напрямку становить 50% від вартості квитка.

Зверніть увагу!

Всі пільгові тарифи діють за наявності учнівського квитка.

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

(голосов: 2)
Комментарі (0)  Друк