Школа “Малятко”

Матюхова Наталія Анатоліївна

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.
Звання: старший вчитель.
Стаж роботи: 21 рік.
Життєве кредо: “Щоб не впасти, треба дивитись під ноги,але, щоб не заблукати, потрібно дивитись вперед”.
Педагогічне кредо: «Якби дорослі частіше згадували, якими вони були маленькими, а діти більше задумувались, якими вони стануть дорослими, старість не поспішала б до людей, а мудрість не запізнювалася б».

Лебідь Валентина Миколаївна
вчить дітей не тільки писати, читати і рахувати, але і вчитися шукати і знаходити, і вони обов’язково знайдуть не тільки відповіді на всі питання, але і свою єдину життєву дорогу. Вчителька ні на мить не забуває про велику науку людяності і взаємодопомоги. Для неї немає поганих учнів. У кожному свій окремий, прекрасний і неповторний світ. Протягом багатьох років вона керує методичним об’єднанням вчителів початкових класів.
Стаж роботи: 33 роки.
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського.
Звання: вчитель-методист.
Вивчає питання: «Використання ІКТ на уроках в початковій школі».

Глєбова Тетяна Борисівна,
вчитель початкових класів вищої категорії, має звання старшого вчителя. В школі працює 25 років. Вивчає питання «Інтерактивні технології навчання молодших школярів».
Життєве кредо: «В человеке всё должно быть прекрасно: и лицо, и одежда, и душа, и мысли. Чем выше человек по умственному и нравственному развитию, тем он свободнее, тем большее удовольствие доставляет ему жизнь. Смысл жизни – в борьбе». (А.П.Чехов)
Кваліфікаційна категорія: вища. Звання: методист.
Хобі: мандрівки, спорт і танці.

Подолян Світлана Олександрівна

Педагогічний стаж: 24 роки.
Кваліфікаційна категорія: вища.
Звання: старший вчитель, вчитель- методист.
Педагогічне кредо: “Взяла чашу терпіння, наливаю туди серце повне любові”.

Остапчук Інна Михайлівна
Стаж роботи: 14 років.
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.
Перша кваліфікаційна категорія
Вивчає питання: «Інтерактивні технології як засіб розвитку творчого потенціалу молодших школярів»
Кредо: «Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом»