Природничі науки

Черній Микола Васильович

Заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
Переможець Всеукраїнського конкурсу Соросівський Вчитель: 1996, 1997рік.
Неодноразово відзначався освітніми нагородами і пам’ятними знаками:
– Медаль “Ветеран праці”
– Нагрудний знак “Василь Сухомлинський”
– Нагрудний знак “Відмінник освіти України”

Тісовська Людмила Михайлівна

Учитель біології, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
Закінчила Житомирський державний педагогічний інститут, хіміко-біологічний факультет.
Стаж роботи: 34 роки.
Закінчила факультет практичного психолога при Вінницькому державному педагогічному інституті.
Видала книги «Чи знаєте Ви, що …?»,”Ілюстровані опорні конспекти з біології рослин”.
Нагороджена грамотами обласного управління освіти.

Семенцова Ірина Володимирівна

Учитель біології в профільних хіміко-біологічних класах.
Вища освіта: Вінницький державний педагогічний інститут.
Стаж роботи: 35 років.
З майбутніми студентами Вінницького медичного університету заглиблюється в простори таємниць життя.
За 35 років роботи у школі зрозуміла, що життя і дітей треба сприймати такими, якими вони є.

Шиманський Валерій Вікторович

Учитель біології.
Вища освіта: Вінницький державний педінститут, спеціальність «Біологія і Географія».
Стаж роботи: 28 років.
Оптимістичне ставлення до життя робить його роботу цікавою і різноманітною, що не може не вплинути на ставлення дітей до біології та географії, які він викладає в 7-8-х класах.
Активно займається позакласною роботою.
Вдало поєднує професійну діяльність з громадським життям, який рік очолюючи Профспілковий комітет школи.

Ключенкова Зінаїда Миколаївна

Учитель хімії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.
Вища освіта: Брянський державний педагогічний інститут
ім. Петровського.
Стаж роботи: 23 роки.
Успішно освоює нову навчальну програму з хімії в світі реформи народної освіти та переходу на 12-ти річне навчання.

Чуприна Віра Василівна

Лаборант кабінету хімії.
Стаж роботи: 40 років.
З 1978 року керує всіма реактивами, колбами і пробірками в кабінеті хімії, працюючи там лаборантом.
Без її копіткої праці не обходиться жоден урок хімії.
А її лагідність і терпіння допомагають навіть байдужим полюбити цей предмет.

Шубович Світлана Павлівна

Учитель географії та біології. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет
ім. М. Коцюбинського 1996 року.
Учитель вищої категорії, вчитель – методист.
Підготувала переможців обласних та всеукраїнських олімпіад. Брала участь у конкурсі “Учитель року”.

Токмина Ольга Петрівна

Учитель географії.
Закінчила Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж за спеціальністю «Вчитель початкових класів, користувач гуртка комп’ютерної техніки в школі» та
Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського за спеціальністю «Вчитель географії і екології».
Стаж роботи: 7 років.
Педагогічне кредо: «Віддай дитині часточку себе, за це душа наповнюється світлом».