Нормативно-правова база діяльності закладів освіти

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВНУТРІШНЮ СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 4 ІМ. Д.І. МЕНДЕЛЄЄВА ВІННИЦЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ»

Нормативно-правова база діяльності закладів освіти

2019-2020 навчальний рік

1. Освітня програма комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім.. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» (початкова освіта)

2. Освітня програма комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім.. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» (середньої освіти ІІ ступеня)

3. Освітня програма комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 ім.. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» (середньої освіти ІІІ ступеня)

2018-2019 навчальний рік1. Початкова освіта

2. Загальна середня освіта

для 2-4-х класів – за № 407для 5-9-х класів – за № 405для 10-11-х класів (Стандарт 2004 року) – за № 406для 10-11-х класів (Стандарт 2011 року) – за № 408.Вчителі Нової української школи можуть складати власні навчальні програми на основі типових, не подаючи їх на затвердження МОН.

3. Освіта для дітей з особливими потребами