Кафедра художньо-естетичного циклу

Волковська Людмила Анатоліївна

Учитель музичного мистецтва.
Педагогічне кредо:
«Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант, вміння їх виховувати – мистецтво. Але найважливішою є любов до дитини!»
«Єдиний шлях, який веде до знання – це діяльність»
Бернард Шоу
Закінчила Житомирське музичне училище ім.В.Косенка,
Вінницький державний університет ім.М.Коцюбинського, музично-педагогічний факультет.
Педагогічний стаж: 27 років.
Кваліфікаційна категорія:вища, старший вчитель.
Фахові конкурси:
Міжнародний конкурс педагогічної майстерності “Педагог-музыкант в контексте современной культуры”(методична розробка уроку, м.Санкт-Петербург, 2010р.);
“Творча скарбничка”,авторські розробки уроків на тему: “Про що говорить музика?” ( м.Вінниця, 2011р.);
Міський тур Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник» (м.Вінниця, 2015р);
“Ярмарка фахових сподівань”. Навчально-методичні посібники: “Музично-дидактичні ігри в початковій школі”, 2005р.; «Вас бере за руку дивовижна казка: в світ чарівних звуків просимо, будь ласка!», 2012р.
Публікації: “Музично-дидактичні ігри в початковій школі” (видавництво “Шкільний світ”, 2010р.); «Подорож країною Музичних Якостей», 3 клас (журнал «Відкритий урок», 2012р.)

Басько Тетяна Петрівна

Учитель образотворчого мистецтва, художньої культури, мистецтва.
Стаж роботи: 32 роки.
Закінчила Одеський педагогічний університет
за спеціальністю « Методист – вихователь, викладач етики та психології сімейного життя».
Учитель вищої категорії.
У школі працює з 1995 року.
Кредо: “Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант, вміння їх виховувати – мистецтво”.

Кнюппе Анна Миколаївна

Учитель музичного мистецтва.
Стаж роботи: 37 років.
Закінчила Вінницький педагогічний інститут за спеціальністю «Вчитель музики та співу».
Учитель вищої категорії., старший Учитель
У школі працює з 1977року.
Кредо: “Навчати – значить подвійно вчитися”.