Кадровий склад вчителів закладу

№ п/п
Прізвище, ім’я по батьковіКатегоріяПосадаЯкий предмет викладає
1  Загородня Галина Володимирівна вища методистдиректор  історія та правознавство
2  Черній Микола Васильович  вища методзаст. директорхімія  
3  Стебньовська  Алла Вікторівна  вища методистзаст. директорукр.мова і література
4  Регеша Тетяна Михайлівна  вища методистзаст. директораОБЖД  
5  Саєнко Тетяна Павлівнавища  учитель  початкові класи
6  Єгоян Лаура Олександрівнавища ст.учительпедагог- організатормузика  
7  Жовнір Рімма Вікторівнавища методистучитель  рос.мова і  література
8  Муравська  Світлана  Антонівнавища ст.учитучитель  рос.мова і  література
9  Деменьшина-Гурандо Галина Іванівнавища ст.учитучитель  рос.мова і  література
10  Джеджула Лариса Віталіївнавища методучитель  укр.мова і література
11Березовська Ірина Володимирівнавища методистучитель  укр.мова і література
12  Кузьмік Людмила Олександрівнавища  учитель  укр. мова і література
13  Козак Наталя Володимирівнавища  уч
итель  
укр.мова і література
14  Фінклер Людмила Валеріївнаспец  педагог- організаторукр.мова і література
15  Юрченко Світлана ВолодимирівнаІ  учитель  укр.мова і література
16  Авраменко Олена Олександрівнавища методистучитель  англійська мова
17  Бабюк Ірина Юріївнавища ст.учительучитель  англійська мова
18  Перун Ілона ВячеславівнаІ  учитель  англійська мова
19  Ганопольський  Олександр СеменовичІ  учитель  німецька  мова
20  Зарицька Ірина Анатоліївнавища методистучитель  англійська мова
21  Кравченко  Ольга ВячеславівнаІ  учитель  англійська мова
22Іванчіхіна Ірина Борисівнавища  учитель  англійська мова
23  Дмитришена Анна Вікторівнаспец  учитель  англійська мова
24Малярчук Світлана Іванівнавища ст.учительучитель  англійська мова
25  Сергеєва Вікторія Вадимівнавища  учитель  англійська мова
26  Стальченко Аліса МиколаївнаІІ  учитель  англійська мова
27Ткачова Ольга ФедорівнаІІ  учитель  англійська мова
28  Янкова Олена ВолодимирівнаІ  учитель  англійська  
29  Белінська Надія Дмитрівнавища мтодистучитель  математика  
30  Крисак Олександр МиколайовичІ  учитель  математика  
31  Пилип Олена Василівнавища ст. вчительучитель  інформат  
32  Снігур Петро Миколайовичспец  учитель  інформат  
33Василина Наталя ОлександрівнаІІ  учитель  інформат  
34  Радер Марина Леонідівнавища методучитель  математика  
35  Білозор Вікторія Іванівнавища ст.вчительучитель  математика  
36Сорокопуд Світлана МихайлівнаІ  педагог- організаторінформатика  
37  Ясевіна Тетяна Тимофіївнавища методистучитель  математика  
38  Лебідь Світлана Аркадіївнавища  учитель  фізика  
39  Чижик Олена Володимирівнавища ст. вчительучитель  фізика  
40  Ключенкова Зінаїда Миколаївнавища методистучитель  хімія  
41  Семенцова Ірина Володимирівнавища методистучитель  біологія  
42  Шиманський Валерій  Вікторовичвища ст.учитучитель  біологія  
43  Тісовська  Людмила Михайлівнавища методистучитель  біологія  
44Шубович Світлана Павлівнавища ст.вчительучитель  географія  
45  Стойко Лілія Миколаївнавища методистучитель  історія  
46Шевченко Світлана Іванівнавища методистучитель  історія  
47  Тюлєнєв Євгеній МиколайовичІІ  учитель  історія  
48  Красвітіна Тетяна Михайлівнаспец  учитель  трудове навчання
49Заєць Володимир Борисовичспец  учитель  трудове навчання
50  Паламарчук Наталя Петрівнавища методучитель  трудове навчання
51Кравчук Вадим Володимировичспец  учитель  трудове навчання
52  Васюта Кирило Олександровичспец  учитель  фізична культура
53Лойко Володимир Дмитровичвища ст.учитучитель  фізична культура
54  Стафійчук Вадим СергійовичІІ  учитель  фізична культура
55  Скакун Олександр Івановичвища ст.учитучитель  фізична культура
56  Уровська Марина Сергіївнавища методучитель  фізична культура
57Коберська Марія Микославівнаспец  учитель  фізична культура
58  Волковська Людмила Анатольіївнавища  учитель  музика  
59  Кнюппе Ганна Миколаївнавища ст.учитучитель  музика  
60  Басько Тетяна Петрівнавища  учитель  образотвор мистецтво
61  Гамезардашвілі Михайло Ніктаріозовичспец  учитель  Захист Втчизни
62  Бойченко Наталя СтаніславівнаІ  учитель  початкові класи
63  Подолян Світлана Олександрівнавища ст.учитучитель  початкові  
64  Глєбова Тетяна Борисівнавища методистучитель  початкові класи
65Мазур Сніжана Іванівнаспец  вихователь ГПД   
66  Довгань Світлана Дмитрівнавища методистучитель  початкові класи
67  Доценко Тетяна Іванівнавища методистучитель  початкові класи
68  Ігнатушко Тетяна Павлівнавища ст.учитучитель  початкові класи
69  Кабишева Ірина Олександрівнавища методучитель  початкові класи
70  Ковалюк Галина Володимирівнавища методистучитель  початкові класи
71  Лебідь Валентина Миколаївнавища методучитель  початкові класи
72  Мамчур Лариса Василівнавища методистучитель  початкові класи
73  Матюхова Наталя Анатоліївнавища ст.учитучитель  початкові класи
74Мелащенко Наталя Михайлівнавища методучитель  початкові класи
75  Міхаліна Тетяна СергіївнаІ  учитель  початкові класи
76  Олійник Галина  Степанівнавища методучитель  початкові класи
77Нідзельська Оксана Володимирівнавища ст.вчительучитель  початкові класи
78  Свята  Ольга ВасилівнаІІ  учитель  початкові класи
79Таранюк Ольга ЛеонтіївнаІ  учитель  початкові класи
80  Можарова Анна Олександрівнаспец  учитель  початкові класи
81  Шур Тетяна Вікторівнавища методистучитель  початкові класи
82Кудлаєнко Тетяна ІванівнаІІ  психолог  психологія  
83  Мандренко Олена Михайлівнаспец  соціальний педагогмедицина